Przejdź do treści

O FIRMIE

QPLLENUS sp. z o.o. a to polski producent szeroko pojętej chemii gospodarczej, detergentów i kosmetyków. Zakład produkcyjny oraz biura znajdują się w południowo-wschodniej Polsce – w miejscowości Lubenia koło Rzeszowa. Całkowita powierzchnia użytkowa budynków to ponad 4000 metrów kwadratowych, które są własnością spółki. Bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej numer 19, a także niedaleka odległość od rzeszowskich węzłów autostradowych i lotniska Rzeszów – Jasionka pozwala na szybki i bezpieczny transport. Dodatkowym atutem jest duży plac manewrowy wewnątrz zakładu, a także możliwość załadunku i rozładunku kilku samochodów ciężarowych jednocześnie. Bardzo dobrze wyposażone laboratorium wewnątrzzakładowe oraz grupa wyspecjalizowanych technologów pozwala na dokładne testy oferowanych przez nas produktów przed wprowadzeniem ich na rynek, a także gwarantuje najwyższą jakość na każdym etapie produkcji.

Nowoczesny park maszynowy i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy pozwalają przygotować każdy produkt z odpowiednią dbałością i starannością, co przekłada się na wysokie zadowolenie końcowego klienta. Nasze produkty tworzymy przede wszystkim z pasją. Istnienie na rynku od ponad 20 lat pozwoliło nam obserwować zmieniające się potrzeby klientów, reagować na nie oraz być gotowym nie tylko sprostać ich nowym wymaganiom, ale także być ciągle o jeden krok przed klientem i oferować mu produkt o wysokiej jakości, który w pełni sprosta jego przyszłym oczekiwaniom.
Większość naszych produktów eksportowana jest na rynki międzynarodowe. Dużą część klientów stanowią odbiorcy z Europy Zachodniej, Europy Wschodniej, Azji i Ameryki Południowej. Nasze produkty znajdują uznanie na rynkach takich państw jak: Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Ukraina, Irak, Kolumbia i wiele innych. Wiele lat starań, prób a także obserwacji zmian na rynku chemii gospodarczej pozwoliło nam opracować markę własną – Perlicht, która zdobywa uznanie na wielu światowych rynkach i może rywalizować z gigantami branży zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym i estetycznym.

DEDYKOWANE PRODUKTY

Oprócz produkcji marki własnej przygotowujemy również produkty zgodnie z wytycznymi klienta,
a także możemy przygotować taki produkt „od zera” dopasowując się do potrzeb odbiorcy.
W ten sposób powstaje produkt Private Label, w którym to odbiorca decyduje o takich czynnikach jak:

• rodzaj środka piorącego/detergentu,
• wzór, rozmiar, kolor opakowania i etykieta,
• półka cenowa lub jakościowa, na której produkt ma rywalizować,
• założenia logistyczne – w tym transport oraz termin.

KONTAKT

QPLLENUS sp. z o. o.